SEMINĀRS
“Svarīgākais par komunikācijas prasmēm pasākumu vadīšanā”

Šajā vebinārā aplūkosim trīs galvenās perspektīvas pasākumu vadīšanas efektīvā tiešajā komunikācijā: (1) “es” komunikācijā, (2) es un auditorija, (3) komunikācijas saturs. Par katru no šiem lielajiem “vaļiem” uzzināsim vispirms psiholoģiskos (zinātniskos) pamata principus, kā tie darbojas, un to papildinās lektora personiskā pieredze, praksē pasākumu vadīšanā pārbaudot, eksperimentējot un pārnesot šos principus uz reālo pasākumu vidi, norisi. Tādējādi pirmajā daļā uzmanība tiks pievērsta pasākumu vadītāja personiskajam zīmolam, izskatam, neverbālajai komunikācijai, runas prasmei. Otrajā daļā uzzināsiet par dialoga tehnikām, pārliecinošo un motivējošo runu, komunikācijas barjerām un atgriezenisko saiti, tai skaitā – ko darīt ar kritiku. Savukārt trešajā daļā uzzināsim par pamatā runātās runas efektīvu struktūru un saturu, kā arī storytelling`u.

VADĪTĀJI:
Zigmunds Freibergs

17 gadu pasākumu vadītāja pieredze, to papildina nesen uzsāktās pasākumu moderatora gaitas. Studējis politoloģiju, uzņēmējdarbības vadību, reklāmu, psiholoģijas zinātni, šobrīd studē un attīsta pētnieka karjeru neirozinātnē un neiropsiholoģijā. Pasniedz seminārus par komunikācijas prasmēm un pasākumu vadīšanas aizkulisēm. Ir mācījies dažādas radošās lietas, kā aktiermeistarību, improvizācijas teātri; uzskata, ka daudzveidīgas, plašas un zinātniskās atziņās balstītas zināšanas ir profesionalitātes dziļākais pamats, ko līdz virtuozitātei jebkurā jomā var attīstīt kreativitāte, proaktivitāte un pastāvīga uzdrīkstēšanās.

Diāna Freiberga
Molekulārā bioloģe, kvalitātes vadītāja un transformācijas koučs. Ekspertīze saistīta ar produktivitāti, darba organizācijas un efektivitātes paaugstināšanu, personisko izaugsmi un pašizziņu. Ir pārliecināta, ka ikvienā cilvēkā mītošais potenciāls ir atverams un realizējams, ja atbalstošā vidē cilvēks spēj izprast
savas iekšējās barjeras un uzticēties savām stiprajām pusēm, lai radītu personisko veiksmes stratēģiju saskaņā ar savām vērtībām un dzīves uzdevumiem.
Norises laiks un vieta: Ego centrā skaties PASĀKUMU KALENDĀRĀ, iestādēs -pēc pieprasījuma.