Viens no faktoriem, kas ietekmē mūsu fizisko veselību, ir tas, cik lielu uzmanību veltām sava ķermeņa higiēnai – vai pietiekami bieži mazgājam rokas, zobus un veltām laiku sava organisma labsajūtai. Taču tikpat būtiski ir rūpēties arī par savu psihisko veselību un ikdienā atcerēties arī par emocionālo higiēnu.

Emocionālā higiēna sevī ietver ieradumus, kas ļauj labāk izprast mūsos esošos emocionālos procesus un izdarīt apzinātākas izvēles. Mūsu emocionālā pašsajūta  gluži tāpat kā ķermenis pārtiek no tā, ar ko to barojam, tāpēc ir svarīgi ikdienas steigā atrast laiku, lai apstātos un pajautātu sev – cik līdzsvarota ir mana dzīve? 

Lekcijas laikā runāsim par to, kā mazināt stresu savā dzīvē, kā iemācīties nošķirt lietas, kas ir mūsu varā no tām, kas nav mūsu varā, kā arī aplūkosim praktiskas metodes apzinātības trenēšanai.

Lektore. ELĪNA ZELČĀNE, Filozofijas maģistre, geštaltterapeite. Beigusi Latvijas Universitāti un Rīgas Geštalta institūtu. Šobrīd studē Rīgas Stradiņa universitātes psiholoģijas doktorantūras programmā. Konsultē klientus individuāli un vada psiholoģijas tēmām veltītus seminārus. Sadarbojusies ar vairākām Latvijas pašvaldībām un mācību centriem. Elīna Zelčāne ir grāmatu „No perfekcionisma uz mīlestību” un „Arī labas mammas kļūdās” autore. Vairāk informācijas mājas lapā www.izzinisevi.lv

Saņemsiet apliecību par 8 akad. stundu vebināra noklausīšanos.

Ja no iestādes piesakās 2 vai vairāk darbinieku, tad atlaide 10 %.