“Kā kļūt par skolotāju, kas nevis māca, bet iedvesmo mācīties”

Par ko būs lekcija:
Kā atrast mieru pārmaiņu laikā;
Kā izmainīt savu pasaules redzējumu;
Kā paplašināt savu apzināšanos;
Kā atklāt savu misiju uz planētas “Zeme”;
Kā izmainīt sevi, savu domāšanu un apkārtējo pasauli.

Apraksts:
Pasaule mainās, un kā teica Rainis – Pastāvēs, kas mainīsies. Mums ir divas iespējas, kā pārdzīvot šo pārmaiņu laiku – ar stresu, bailēm, uztraukumu un nemieru, kas kā zināms pie nekā laba nenovedīs, vai arī mēs varam izmainīt sevi, savu domāšanu un piedzīvot brīnišķīgu “laimes vilni”, kas ienāks mūsos, un palīdzēs mums ieraudzīt to, kas gadiem ilgi bija paslēpies mūsu sirdīs – tas ir apzināšanās un tagadnes spēks.

Redziet mūsu prāts ir kā savvaļas dzīvnieks, kamēr mēs to nesavaldīsim, tas vienmēr būs haotisks, nemierīgs, tas veidos vētru ap mums, bet kad mēs apzināsimies, ka prāts ir slikts saimnieks, bet lielisks kalps, mēs saņemsimies drosmi, lai šo savvaļas zirgu savaldītu, un tad sāksies interesantākais, kad prāts būs savaldīts, mēs sapratīsim, ka visa apkārtējā pasaule ir ilūzija, kuru mēs paši veidojam, balstoties uz mīlestību vai slēpjoties aiz bailēm.

Lekcijas mērķis ir palīdzēt paskatīties uz procesiem akadēmiskajā pasaulē no metafiziskās pasaules redzējuma, iegūt daudz vērtīgus praktiskus paņēmienus, kas palīdzēs ik katram šo pārmaiņu laiku pārdzīvot ar mīlestību sirdī, bez bailēm, bez uztraukuma, bez stresa, ar laimi, dzīvesprieku, izpratni un MĪLESTĪBU.

Laiks: 10:00-16:00
10:00 – 12:00 teorija;
12:00 – 13:00 pusdienu pārtraukums;
13:00 – 14:00 praktiskie uzdevumi;
14:00 – 16:00 darbs grupās

LEKTORS: Rihards Čerkovkis ir uzņēmējs, rakstnieks, izbijušais komiķis un pasaules pētnieks. Vienā vārdā varētu teikt, ka Rihards Čerkovskis ir METAFIZIĶIS. Vārds Metafizika ir cēlies no Aristoteļa laikiem, un vienkāršiem vārdiem izsakoties – tas ir savādāks skatījums uz realitāti, tas nozīmē, ka mēs eksistenci nevis pieņemam, kā pašsaprotamu, bet gluži pretēji, mēs to uztveram, kā brīnumainu, un pētām tās pirmcēloņus. Pēdējā laikā zinātniskajās aprindās vārds metafizika līdz ar vārdiem “kvantu lauki” tiek pieminēts gana bieži, it sevišķi situācijās, kad zinātnieki nespēj izskaidrot fenomenus, ko paši pierāda kā īstenību, piemēram, kā ar domu palīdzību var konstruēt savu realitāti, ietekmēt savu labsajūtu, veselību, un kā ik katrs novērotājs (cilvēks), ietekmē kopistisko apziņu, no kuras ir atkarīga cilvēces eksistences nākotne.

Rihards vienkāršiem vārdiem un ar humora palīdzību dalīsies savos konspektos, secinājumos un atklājumos, kas viņam ir palīdzējuši iegūt laimi, apzināties savu esības būtību, iemācīties izvirzīt sev mērķus un bez piepūles tos sasniegt!

Saņemsiet apliecību par 8 akad.stundām.