Tālr: +371 29354101

E-pasts: ego@egocentrs.lv

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jaunums! ES, TU, MĒS – MĀKSLA BŪT ATTIECĪBĀS.

10.03.2020 / 10:00 - 15:00

44,00EUR

Attiecības ir neizbēgamas. Pat tad, kad esi viens, tu esi attiecībās ar sevi. Tas kādas ir tavas attiecības ar sevi, ietekmē tavas attiecības ar citiem, ietekmē tavu dzīves kvalitāti. Viss ir pastāvīgi un mūžīgi mainīgs – arī tu un tavas attiecības. Ja gribi saglabāt attiecības – mainies.

Praktisks seminārs ar uzdevumiem, jautājumiem un atgriezenisko saiti visiem tiem, kas vēlas pilnveidot un bagātināt savas komunikācijas prasmes. Seminārs radies kā padziļināts turpinājums semināram “Komunikācijas māksla ar sevi un citiem”, un piedalīties esat aicināti arī, ja neesat apmeklējis iepriekšminēto semināru.

Seminārā izskatīsim jautājumus par attiecību nozīmi mūsu ikdienā. Kā saskarsme ietekmē mūsu pašsajūtu, attieksmi un rīcību. Kādu ietekmi uz citiem attiecībās atstājam. Kā vēl iespējams attīstīt un pilnveidot savas prasmes veidot kontaktu, atrisināt domstarpības, sadarboties, kā arī veidot harmoniskas attiecības ar sevi, īpaši tajos gadījumos, kad mūsu emocijas ir ņēmušas virsroku pār mūsu prātu.

Semināra mērķis: Veicināt savstarpējās komunikācijas veselīgu un pozitīvu attieksmi ikdienā. Pilnveidot savstarpējas saskarsmes prasmes, dodot iespēju dziļāk apzināties savu mijiedarbību saskarsmē, savas nostādnes, vajadzības, līdzdalību un atbildību.

Semināra tēmas:
1. Saskarsme kā dzīves kvalitātes rādītājs. Kontakta veidošanas – pamats attiecībām.
2. Attiecības ar sevi. Ko tas nozīmē. Kāpēc tās ir svarīgas. Kādām tām jābūt.
3. Apzināta attieksme pret sevi un darbs ar savām emocijām.
4. Attiecības ar tuvāko. Biežāk lietotās saskarsmes pozīcijas, lomas un manipulācijas. Kas traucē un palīdz savstarpēji saprasties.
5. Attiecības ar sabiedrību. Darbs komandā, kolektīvā, organizācijā. Konflikts kā iespēja izaugsmei. Māksla atrast pārliecību un līdzsvaru sevī.
6. Attiecības ar visumu. Pozitīva attieksme, izvairoties no priekšstatiem un negatīviem vērtējumiem.

Semināra vadītāja: Antra Sloka-Jakovļeva – Mag.Psych., praktiskā psiholoģe, eksistenciālā virziena terapeite, grupu terapeite, biodanza skolotāja.

Semināra beigās saņemsiet Apliecību

Details

Date:
10.03.2020
Time:
10:00 - 15:00
Cost:
44,00EUR
Website:
www.egocentrs.lv

Organizer

EGO centrs
Phone
29354101
Email
ego@egocentrs.lv
View Organizer Website

Venue

Brīvības gatve 193 A, Rīga, LV-1039
Brīvības gatve 193 A
Rīga, LV-1039 Latvia
+ Google Map
Phone
29354101
View Venue Website