Tālr: +371 29354101

E-pasts: ego@egocentrs.lv

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JAUNUMS! IESAKĀM!!! “Kā iedvesmot bērnu domāt ārpus rāmjiem”

03.06.2022 / 10:00 - 16:00

35,00EUR

Tiešsaistes vebinārs notiek digitālajā platformā Zoom.

Par ko būs lekcija:
Kā iedvesmot bērnu domāt “lielas domas”;
Kā izprast un pielietot kosmiskos likumus;
Kā kontrolēt savu iekšējo monologu;
Kā apzināties un pielietot cilvēka iztēles būtību;
Kā būt veselam un dzīvespriecīgam?
Kā atklāt zināšanu glabātuvi?

Apraksts:
Bērniem ir vajadzīgi supervaroņi, pieaugušie, kas ar savu rīcību un piemēru māca, ka dzīve ir brīnišķīgs piedzīvojums, atliek tikai uzņemties atbildību par savu dzīvi, izvēlēties virzienu, ieelpot un ar pārliecību doties pretī saviem sapņiem!

Šajā lekcijā mēs mācīsimies, kā bērnus nevis piespiest mācīties, bet radīt viņos degsmi pašiem izzināt sevi, citus un pasauli sev apkārt. Šīs lekcija būs ļoti vērtīga kā vecākiem, tā arī skolotājiem. Lekcijā būs daudz dažādi pašizaugsmes paņēmieni un zinātniskas metodes, ar kuru palīdzību, mēs varam iedvesmot mūsu bērnus domāt plašāk, mācīt viņiem izvirzīt sev mērķus, un iedrošināt viņus savus mērķus īstenos.

Lektors: Rihards Čerkovskis ir uzņēmējs, rakstnieks, izbijušais komiķis un pasaules pētnieks. Vienā vārdā varētu teikt, ka Rihards Čerkovskis ir METAFIZIĶIS. Vārds Metafizika ir cēlies no Aristoteļa laikiem, un vienkāršiem vārdiem izsakoties – tas ir savādāks skatījums uz realitāti, tas nozīmē, ka mēs eksistenci nevis pieņemam, kā pašsaprotamu, bet gluži pretēji, mēs to uztveram, kā brīnumainu, un pētām tās pirmcēloņus. Pēdējā laikā zinātniskajās aprindās vārds metafizika līdz ar vārdiem “kvantu lauki” tiek pieminēts gana bieži, it sevišķi situācijās, kad zinātnieki nespēj izskaidrot fenomenus, ko paši pierāda kā īstenību, piemēram, kā ar domu palīdzību var konstruēt savu realitāti, ietekmēt savu labsajūtu, veselību, un kā ik katrs novērotājs (cilvēks), ietekmē kopistisko apziņu, no kuras ir atkarīga cilvēces eksistences nākotne.

Rihards vienkāršiem vārdiem un ar humora palīdzību dalīsies savos konspektos, secinājumos un atklājumos, kas viņam ir palīdzējuši iegūt laimi, apzināties savu esības būtību, iemācīties izvirzīt sev mērķus un bez piepūles tos sasniegt!

Saņamsiet apliecību par 8 akad.stundām.

Details

Date:
03.06.2022
Time:
10:00 - 16:00
Cost:
35,00EUR
Website:
www.egocentrs.lv

Organizer

EGO centrs
Phone
29354101
Email
ego@egocentrs.lv
View Organizer Website

Venue

Notiek TIEŠSAISTĒ
Phone
29354101
View Venue Website