Turpinājums semināram “Komunikācijas māksla ar sevi un citiem”, kurā turpinām padziļinātāki izskatīt komunikācijas prasmes.
Var piedalīties arī tie, kuri nav apmeklējuši semināru “Komunikācijas māksla ar sevi un citiem”.
Savstarpējā saskarsme ir ikdienas sastāvdaļa. Laikā, kad neveidojam dialogu un attiecības ar citiem, dialogi bieži vien notiek mūsu domās. Ikdienā – gan savā privātajā, gan darba dzīvē, mēs neizbēgami esam saistīti viens ar otru, un mazāk vai vairāk savstarpēji atkarīgi. Saskarsmē mēs arī apmierinām savas vajadzības. Saskarsme ietekmē mūsu pašsajūtu, attieksmi un rīcību.Savstarpējās attiecībās gandrīz viss ir svarīgi – ko sakām, ko darām, kā izturamies. Arī mūsu mīmika, žesti un klusēšana sniedz informāciju par mums, tai pašā laikā mēs nevaram paredzēt kā šo informāciju uztvers citi.
Kādu ietekmi uz citiem atstāju es? Kā mani ietekmē citi? Kā vēl iespējams attīstīt un pilnveidot savas prasmes – veidot kontaktu, atrisināt domstarpības, sadarboties, kā arī veidot harmoniskas attiecības ar sevi, īpaši tajos gadījumos, kad mūsu emocijas ir ņēmušas virsroku pār mūsu prātu – par to visu seminārā.
Semināra mērķis:Veicināt savstarpējās komunikācijas veselīgu un pozitīvu attieksmi ikdienā. Pilnveidot savstarpējas saskarsmes prasmes, dodot iespēju dziļāk apzināties savu mijiedarbību saskarsmē, savas nostādnes, vajadzības, līdzdalību un atbildību. Iepazīt un izskatīt iespējas, lai apzinātos un attīstītu savu emocionālo inteliģenci.
Semināra tēmas:
- Saskarsme kā dzīves kvalitātes rādītājs. Kontakta veidošana.
- Attiecības ar sevi. Ko tas nozīmē. Kāpēc tās ir svarīgas.
- Emocionālā inteliģence. Apzināta attieksme pret sevi un darbs ar savām emocijām.
- Attiecības ar tuvāko. Biežāk lietotās saskarsmes pozīcijas, lomas un manipulācijas. Kas palīdz savstarpēji saprasties.
- Attiecības ar sabiedrību. Darbs komandā, kolektīvā, organizācijā. Konflikts kā iespēja izaugsmei.Māksla atrast pārliecību un līdzsvaru sevī.
- Attiecības ar visumu. Pozitīva attieksme, izvairoties no priekšstatiem un negatīviem vērtējumiem.
Metodika:Semināra dalībnieki tiek aktīvi iesaistīti darba un mācību procesā, integrējot programmas saturu. Seminārs balstīts uz sevis izzināšanu, praktisku iemaņu trenēšanu, izmantojot teorētisko materiālu, praktiskus piemērus, situāciju analīzi, uzdevumus un diskusijas.
Semināra vadītāja: Antra Sloka-Jakovļeva – Mag.Psych., praktiskā psiholoģe, eksistenciālā virziena terapeite,grupasterapeite, biodanza skolotāja, attiecību konsultante.
Ja no vienas iestādes semināru apmeklē 2 vai vairāk dalībnieku, tad atlaide 10%
Semināra beigās saņemsiet SERTIFIKĀTU par dalību profesionālās pilnveides seminārā.
PIETEIKTIES UZ PASĀKUMU