Tālr: +371 29354101

E-pasts: ego@egocentrs.lv

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JAUNUMS “Svarīgākais par komunikācijas prasmēm pasākumu vadīšanā”

15.maijs / 09:00 - 12:00

40,00EUR

Notiek tiešsaistē digitālajā platformā Zoom. 

Šajā vebinārā aplūkosim trīs galvenās perspektīvas pasākumu vadīšanas efektīvā tiešajā komunikācijā: 1.  “es” komunikācijā;

2. es un auditorija;

3. Komunikācijas saturs.

Par katru no šiem lielajiem “vaļiem” uzzināsim vispirms psiholoģiskos (zinātniskos) pamata principus, kā tie darbojas, un to papildinās lektora personiskā pieredze, praksē pasākumu vadīšanā pārbaudot, eksperimentējot un pārnesot šos principus uz reālo pasākumu vidi, norisi. Tādējādi pirmajā daļā uzmanība tiks pievērsta pasākumu vadītāja personiskajam zīmolam, izskatam, neverbālajai komunikācijai, runas prasmei. Otrajā daļā uzzināsiet par dialoga tehnikām, pārliecinošo un motivējošo runu, komunikācijas barjerām un atgriezenisko saiti, tai skaitā – ko darīt ar kritiku. Savukārt trešajā daļā uzzināsim par pamatā runātās runas efektīvu struktūru un saturu, kā arī storytelling`u.

VADĪTĀJS:
Zigmunds Freibergs

17 gadu pasākumu vadītāja pieredze, to papildina nesen uzsāktās pasākumu moderatora gaitas. Studējis politoloģiju, uzņēmējdarbības vadību, reklāmu, psiholoģijas zinātni, šobrīd studē un attīsta pētnieka karjeru neirozinātnē un neiropsiholoģijā. Pasniedz seminārus par komunikācijas prasmēm un pasākumu vadīšanas aizkulisēm. Ir mācījies dažādas radošās lietas, kā aktiermeistarību, improvizācijas teātri; uzskata, ka daudzveidīgas, plašas un zinātniskās atziņās balstītas zināšanas ir profesionalitātes dziļākais pamats, ko līdz virtuozitātei jebkurā jomā var attīstīt kreativitāte, proaktivitāte un pastāvīga uzdrīkstēšanās.

Details

Date:
15.maijs
Time:
09:00 - 12:00
Cost:
40,00EUR
Website:
www.egocentrs.lv

Organizer

EGO centrs
Phone
29354101
Email
ego@egocentrs.lv
View Organizer Website

Venue

Notiek TIEŠSAISTĒ
Phone
29354101
View Venue Website