Home > Lapa >
Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Seminārs “Komandas veidošana un saliedēšana”

28.11.2019 / 10:00 - 15:30

44,00EUR

Norises laiks, vieta: 2019.gada 28.novembrī  pl.10.00 – 15.30 Brīvības gatvē 193 A,  Rīgā 

TĒMAS: :

Emociju nozīme darba attiecībās

Emocijas ir mūsu ikdienas sastāvdaļa. Arī darba attiecībās tās ir viena no nozīmīgākajām pozitīvas gaisotnes darba kolektīvā radīšanas sastāvdaļām.

Efektīvas komunikācijas priekšnoteikumi grupā. Uzņēmumos vislielākās problēmas un arī materiālos zaudējumus rada tieši neefektīva komunikācija- neprasme nodod saprotami un tieši vajadzīgo informāciju. Seminārā tiks izskaidroti faktori, kas ikdienas attiecībās rada saskarsmes barjeras. Trenēsim prasmi īsi, skaidri un precīzi nodot vajadzīgo informāciju, kā arī spēju nodrošināt vajadzīgo atpakaļsaikni.  Deleģēšanas māksla.

„ES”, „MĒS”, „JŪS”, Komandas efektivitāti, problēmsituāciju risinājuma ātrumu nosaka komandas locekļu lojalitāte un spēja (gribēšana) iekļauties šajos procesos. Darbinieku lojalitāte ir viena no spēcīgākajām panākumu atslēgām! „Pētīsim” komandas mērķus un katra grupas indivīda mērķus. Kādi ir mani mērķi, kopējie mērķi šajā komandā?

Kursa laikā dalībnieki apgūst gan teorētiskos vadītprasmes pamatus, gan attīsta saskarsmes iemaņas, gan arī pielieto tās praktiski dažādās situācijās, vingrinājumos un lomu spēlēs.

Lektore-trenere: Baiba Pumpiņa, Psiholoģe,psihoterapeite. Rīgas Geštalta institūta pasniedzēja un supervizore. Vada savu privātpraksi psihoterapijā. Strādājusi par personāla konsultanti un darbinieku Mācību centra vadītāju SIA „Tapeks”. Vadījusi kursus tādos uzņēmumos kā SIA “Volvo Truck Latvia”, A/S “Hanzas Maiznīca”, V/A “Sociālās integrācijas centrs”, DnB banka, AS “Baltijas izaugsmes grupa”, Valsts Ieņēmumu Dienests, „Latvijas Dzelzceļš” u.c.

MAKSA :  44,00 EUR   /cenā iekļauta kafijas pauze, mācību materiāli/

Saņemsiet APLIECĪBU par dalību 8 akad. stundu profesionālās  pilnveides kursos.

Detaļas

Datums:
28.11.2019
Laiks:
10:00 - 15:30
Izmaksas:
44,00EUR
Mājaslapa:
www.egocentrs.lv

Organizators

EGO centrs
Telefona Nr:
29354101
Epasts:
ego@egocentrs.lv
Mājaslapa:
http://www.egocentrs.lv

Vieta

Brīvības gatve 193 A, Rīga, LV-1039
Brīvības gatve 193 A
Rīga, LV-1039 Latvia
+ Google Karte
Telefona Nr:
29354101
Mājaslapa:
http://www.egocentrs.lv